Kurumsal

TARİHÇE

SBR Mühendislik kapı ve kapı otomasyon sektöründe uzun yıllar yıllar boyunca edindiği sektörel bilgi tecrübeleri yarına taşımayı ve sektöründe öncü ve belirleyici olmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda sloganını ‘’ Hedef Yaşamı Kolaylaştırmak’’ olarak belirlemiştir.

Sbr Mühendislik olarak, konusunda dünyadaki bütün teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi ekonomik, estetik, ergonomik ve uzun ömürlü olması avantajı ile sunmaktadır. Bununla kalmayıp ‘’Gerçek kalite, iyi hizmettir’’ anlayışına sahip 2000’ li yıllarda kaliteli çağdaş, memnuniyet verici hizmet vermenin çabası ve uğraşı içindedir.

Sbr aynı zamanda müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünler geliştirerek ve sektöründe öncü bir firma olarak yerini almıştır.

Firmamızı seçmiş müşterilerimizin vermiş olduğu doğru karara ve güvene layık olabilmek, sektörümüzde en iyiyi yapabilmek ve en iyi yere gelmek için işimizin bilincinde olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Siz değerli müşterilerimizin de ailemize katılmasını umut edip, herkese sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.

Vizyonumuz

Şirketimiz gelecekteki beklentileri ve fırsatları algılayarak,hedeflerine dikkatlice odaklanır. Süreçleri çalışanlarıyla birlikte standartlar ve sistemler geliştirerek yönetir.Bu standartlar ve sistemler sayesinde sorunları tespit eder ve çözer.Sorunsuz üretimi ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutar,bu sayede sürekli zorlaşan rekabet şartlarını rahatlıkla göğüsler.

Misyonumuz

Şirketimiz sürekli eğitim ve yaşam boyu öğrenme motivasyonlu çalışanları ile,yazılı sözlü ve görsel iletişimi kurumsal davranışlarla bütünleştirerek,sektörde liderlik gücünü temel değerlerinden ve yetkinliğinden alarak,ürünlerini analitik düşünce,yeni teknolojiler ve çevre bilinciyle geliştirerek müşterilerine verimliliği,kaliteyi ve memnuniyeti sunar.

Satış Oranları

Türkiye
Asya
Avrupa
Arap Yarımadası

1998'den bu güne

3
ÜLKE
120
ŞEHİR
7238
MÜŞTERİ
633525
ÜRETİM